Materiały ścierne

A A A

Tarcze ścierne Power Abrasive dzielą się na  tarcze do cięcia płaskie (41), wypukłe (42) oraz tarcze do szlifowania stali (27). Ze względu na rodzaj obrabianego materiału tarcze dzielą się na tarcze do metalu oraz do stali nierdzewnej (INOX). Tarcze ścierne Power Abrasive ze względu na swoją najwyższą jakość wykonania są szeroko stosowane w przemysle metalurgicznym oraz budowlanym.

Tarcza

Krążki fibrowe znajdują zastosowanie w obróbce stali, stali szlachetnej, metali nieżelaznych oraz żeliwa. Nadają się doskonale do usuwania rdzy z metalu, usuwania nierówności oraz do obróbki spawów. Za pomocą krążków fibrowych  łatwo dają się szlifować nawet najtrudniejsze powierzchnie. Krążki fibrowe Power Abrasive charakteryzują się wysoką wydajnością szlifowania i długim okresem trwałości.

 

Krążek fibrowy

Frezy z węglików spiekanych Power Abrasive to potężne i szybkie narzędzie do obróbki skrawaniem metalu. Dzięki najwyższej jakości oraz precyzji wykonania pracujac frezami Power Abrasive uzyskuje się doskonałe efekty frezowania i cięcia. Doskonałe materiały użyte w procesie produkcji frezów Power Abrasive powoduja że praca nimi staje się niesamowicie wydajna i bezpieczna.

Frez

Ściernice listkowe trzpieniowe Power Abrasive wykonane z listków płótna pokrytego korundem stosowane sa do usuwania rdzy z powierzchni metalowych, szlifowania, wygładzania. Doskonale dopasowywują sie do konturów obrabianych powierzchni przyspieszając prace oraz pozwalając uzyskac perfekcyjną jakość opracowywanej powierzchni.

Listkowa

Rekawice robocze. Niezbędne w każdym zakładzie przemysłowym lub warsztacie. Doskonałe rękawice Power Abrasive znaczaco poprawia komfort pracy przy zachowaniu bardzo dobrej ochrony dzieki znakomitemu dopasowaniu sie do powierchni ciała. Pokryte nitrylem lub latexem w celu uzyskania bardzo dobrej przyczepności do chwytanych przedmiotów przy jednoczesnym zabezpieczeniem rąk przed skaleczeniem lub obtarciem.

Rękawice

 

Idealne do profesjonalnych prac remontowych i konserwacyjnych. Pomagają pozbyć się  rdzy, farby, zadziorów; przydatne podczas wygładzania powierzchni. Posiadają trzpień umożliwiający pracę z wiertarką.

Szczotka

 

Są przeznaczone do szlifowania wykańczającego obróbki powierzchni. Dzięki ułożonym promieniowo listkom dopasowują się do każdego kształtu. Nadają się do pracy ze szlifierkami.

Lamelka

Krążek idealnie nadaje się do usuwania starej farby, rdzy, podkładów. Do prac ze szlifirkami kątowymi. Niezastąpione w każdym warsztacie blacharsko - lakierniczym.

Varnish remover
kategorie produktów
Szlifowanie Metalu
Metalu INOX
na skróty
Kontakt Regulamin sklepu internetowego Mapa serwisu Polityka prywatności Materiały ścierne